Oдвратно! 26-годишник ја претепал и силувал невенчаната сопруга, а силувањето го снимил

Дваесет и шестгодишен жител на Виница ја претепал, ја силувал неговата 20-годишна невенчана сопруга и силувањето го снимал, информираа од министерството за внатрешни работи.

Според полицијата, на 16.05.2023, полициски службеници од Полициската станица Виница го лишиле од слобода Т.А.(26) од Виница затоа што во семејниот дом во Виница, по претходно недоразбирање, физички ја нападнал неговата невенчана 20 – годишна сопруга, ја силувал, при што направил снимка со експлицитна содржина, соопшти СВР Штип.

За случајот бил запознаен јавен обвинител и по целосно документирање на случајот против Т.А. ќе биде поднесена соодветна пријава.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.