Тикет на денот – 03.11.2015

Манчестер Јунјтед – ЦСКА 1

Севиља – Манчестер Сити 3+

ПСВ – Волзбург 3+

Менхегладбах – Јувентус 0-2 г.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.