Со стиховите на Рацин кои сивилото го прават совршено и магијата на храмот “Св. Кирил и Методиј”, ви посакуваме добро утро и убав ден! (ФОТО)

Стиховите на Рацин нека ве понесат во овој ден, а спкојот од храмот Св. Кирил и Методиј, нека ги стопли вашите срца.

ДОБРО УТРО СО УБАВИНИТЕ НА ХЕРОЈСКИ ВЕЛЕС!


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.