НЕ ПРОПУШТАЈТЕ! Вечерва повторно забава со ноќно капење во аква парк “Салида”

Не бевте на претходната забава?! Епа има за што да жалите, затоа што сте пропуштиле многу!

Тимот на “Салида” аква парк и ова лето ги нуди најдобрите забави во Прилеп. Прилепчани веќе се разладуваат на дневните горештини и уживаат во водените лудории на аква паркот, а младите со нетрпениее го очекуваа следното ноќно журкање.

Сезоната на ноќно капење и забава започна на 20. јуни со диџеј сет на DJ PETRO, на задоволство на голем број млади луѓе.

“Салида” аква парк ви закажува ново ноќно уживање оваа среда (10.07) со почеток од 21часот, кога диџеј кабината е резервирана за популарниот DJ ANONYMOUS.

Влезниците се по цена од само 100 денари, па овојпат немате изговор да не присуствувате!

Ваше е само да понесите добро расположение и позитивен став.

Резервирајте навреме на телефонскиот број: 076/814-100, уживајте и забавувајте се, тимот на аква парк “Салида” ве очекува!
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.