Некогаш бил маж, а денеска двојничка на Ким Кардашијан: За операции потрошила 70.000 евра (ВИДЕО)

Талија Алмодовар (31) е трансродна личност од Њујорк, родека како маж кој пред неколку години го променил полот.

Денеска изгледа како најпознатата старлета на светот Ким Кардашијан.

На хирушки зафати до сега потрошила околу 70.000 евра, а инспирацијата да го промени полот го пронашла во една од стестрите Кардашијан.

Како што вели, денеска луѓето често ја помешуваат со Ким, а вниманието кое го добила во последно време и годело. Благодарејќи на новиот изглед, Талија станала многу популарна во Америка.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.