“На гага и киселината е блага” – Oгромна редица во “Сити Мол” за гратис копанчиња (ВИДЕО)

Ресторанот KFC Почна со работа во Скопје Сити Мол, а денеска промотивно се делеа гратис копанчиња.

Кога е гага, редот е огромен, а да јаде седна и премиерот Заев, објави “Пресс24”.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.