КОМЕДИЈА! Погледнете дали 17.000 плата се доволно и како живее Арнолд Шварценегер во Македонија (Видео)

Човеков на оригинален начин кажува дали се доволно 17.000 денари плата во Македонија.

Погледнете:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.