Дурловски со ново маестрално видео: “Maкедонец си ако знаеш дека знамето е многу повеќе од платно и боја”

Игор Дурловски продолжува со својата беспрекорна кампања на социјалните мрежи

Овој пат носителот на изборната единица број 5 на ВМРО-ДПМНЕ, објави видео во кое објаснува кога “СИ МАКЕДОНЕЦ”.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.