Другарите со далечинско му го гаснеа југото на раскрсници во Прилеп: Популарниот водител не знаеше што го снашло (ВИДЕО)

Популарниот водител Мими Марковски на Прочка со неговото југо бил во Прилеп, и снимал интервју со нашата пејачка Елена Јовческа. И се убаво, Мими се паркираше пред “Марко Цепенков”, ја пречека Елена и разговорот тргна низ прилепските улици. Арно ама без да знае пред него во Прилеп пристигнаа и неговите другари Кумба и Јоцо, кои пак претходно му вградиле нешто во југото.

Што точно се случувало на раскрсниците во Прилеп, погледнете во видеото во продолжение:
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.