(ВИДЕО) СТРАШНО! Го снимале невремето – не можеле ни да замислат што ќе се случи

Големо невреме го погоди целиот регион.

Граѓани на Нови Пазар во Србија од прозорот на зграда го снимале невремето, но не можеле ни да замилсат што ќе следи.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.