Браво за тимот на ортопедија! После долг период, успешно импантирана тотална протеза на колено во прилепската болница

-После долг период повторно имплантирана тотална протеза на колено во ОБ Прилеп. Благодарност до тимот и сите кои учествуваа во оваа организација – напиша на социјалните мрежи Кире Јоноски, специјалист доктор по ортопедија.

Од нас честитки за успешниот оперативен зафат и уште поголеми успеси во иднина.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.