(ВИДЕО) Сите “мангупи” кои му избегале на Васко Ефтов од емисија – Гледајте ја најновата емисија “Во центар”

Вечерашната емисија “Во центар”, новинарот Васко Ефтов ја посвети на сите гости кои му избегале среде интервју во емисија.

Цели 60 минути, гледајте како еден по еден бегале, како од најголем душман.

 
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.