A вие се жалите кога за невестинска фризура ќе ви земат 3.000 денари

Колку наплаќа еден фризер во Лос Анџелес

100 долари за патот да дојде до кај вас дома за 50 минути оддалеченост, плус по 350 долари за секој час работа, или за фризура за која е потребно 2 ипол до 3 часа работа, вкупно 1.150 долари.

Епа на здравје стрижење!
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.