Компанијата Комфи Ангел во хуманитарна акција, со љубов да подадеме рака

12189035_420750658118350_3264065864157027165_n

Во сабота 31.10.2015 од 9 до 15 часот на плоштадот Методија Андонов – Ченто во Прилеп ќе се одржи хуманитарна акција организирана од компанијата Комфи Ангел. Собраните средства ќе бидат донирани на Здружение на граѓани за лица со епилепсија и родители на деца со епилепсија во Р. Македонија. Бидете дел од акцијата и помогнете на оние што најмногу им треба.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.