(Видео) Mилан го пpeтcтави новиот гocтински дpec: Дизajнот ги вooдyшеви фановите шиpyм cветот

Седумкратниот европски шампион, Милан, го претстави гостинскиот дрес за новата сезона

Дизајнот ги воодушеви фановите ширум светот кои сметаат дека дресот е преубав.

Погледнете:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.