ВИДЕО – Моја Македонија, земја на бесмртни. Bистинска војна на youtube.

12179861_10206549115821048_845678926_n

На ова видео на youtube се води вистинска војна во коментари помеѓу Македонци, Грци и Бугари. Македонија боди око секаде за нив. Нашите мили соседи дури и не спијат мирно кога ќе се спомне Македонија. Погледнете што е тоа што не ги остава рамнодушни.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.