ВИДЕО: Еве како изгледаат топ моделите за костими за капење во реалноста

Криси Тајген, Џиџи Хадид и останатите топ модели кои рекламираат костими за капење, не се плашат да покажат како изгледаат кога камерите ќе се изгасат.

modeliski

Иако ние сме навикнати секогаш да ги гледаме во совршено издание, тие некогаш си дозволуваат да се „опуштат“.

На ова видео може да погледнете како изгледаат овие убавици во реалноста.

Ќе забележите дека и тие се обични девојки, како и сите останати.

Погледнете го видеото.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.