IVERI FASHION SHOOTING – Погледнете ја најновата колеција есен-зима на бутиците “ИВЕРИ” (Фото галерија)

Тимот на бутиците ИВЕРИ ни подготви нов моден едиторијал од колекцијата есен-зима, со модели кои можете да ги пронајдете во нивните продавници во Скопје, Битола, Прилеп и Струмица.

Овој пат пред објективот се најде шармантната Христина Ристеска, со фотографии во прилог кои ќе ве привлечат, допрат и инспирираат.

Модели на облека за секого по нешто.

Побрзајте и нарачајте, достава низ цела Македонија.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.