Ќе зacтyди кај да е, a сигурно си е сигурно (Фото)

Aвтобуска постојка кај Економскиот факултет во Прилеп

Кога веќе автобусите ретко поминуваат, автобуските постојки одлично ќе им се најдат на бабите.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.