Хуманитарна забава за поддршка на децата со посебни потреби

received_10205115460473920

Четврток, 05.11.2015 во 21:30часот во Арт Кафе-Апореа ќе се одржи Хуманитарна забава организирана од Интеракт Клуб при гимназија ,,Мирче Ацев”- Прилеп. Влезот е 50 денари. Собраните сретства ќе бидат донирани во центарот за деца со посебни потреби ,,Ѕуница”.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.