Пијано момче од Индија падна во кафезот со лавови и почна да им раскажува приказни (ВИДЕО)

Пијано момче од Индија падна во кафезот со лавови во зоолошка градина и почна да им раскажува приказни.

За среќа лавовите не биле обожаватели на месо натопено со алкохол, па дечкото поминал без последици.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.