Овој ли европски проект го промовираше Заев пред два дена во Прилеп? (Видео)

Битно црвена лента градоначалникот и премиерот пресекоа, новинари викнаа, се пофалија, а проектот вреден 1 милион евра не е довршен.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.