Милениците на македонската публика ги коментираат статусите за нив на социјалните мрежи: “Добивме љубов за цел живот” (ВИДЕО)

Спортските коментатори од “Арена Спорт”, Сретен Рашковиќ и Стеван Стевановиќ, кои станаа миленици на македонската публика и кои со цело срце и душа навиваа за Вардар, за српскиот портал “Мондо” го коментираат искуството и статусите по социјалните мрежи на македонските љубители на спортот.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.