Конечно достапни картите за Прилеп Фест 2022: Еве каде можете да ги најдете

Фестивалот ќе се одржи на 26ти Мај, во домот на културата „Марко Цепенков”.

Листата на учесници е најдобра гаранција дека на 26ти Мај ќе имаме незаборавна вечер. Картите се со цена од само 200 денари, а можете да резервирате на следниот телефонски број: 071 222 011
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.