Како руските пoлицajци им го честитаа “8-ми Март” на жените: Вакво нешто не се гледа секој ден (Видео)

Иако видеото е од минатата година, деновиве одново е актуелно на социјалните мрежи. Руската полиција на оригинален начин им го честиташе Денот на жената “8-ми Март” на припадничките од понежниот пол.

Погледнете како тоа изгледало:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.