Каков цар: Босанец ја погоди Реал-Шериф двојка, а по парите појде со количка (Видео)

Најјакиот тикет од второто коло во Лигата на шампиони, кое изобилуваше со изненадувања, доаѓа од Босна и Херцеговина

Царов ја погодил Реал Мадрид-Шериф двојка, ја погодил и Лајпциг со Бриж двојка, ги погодил дерби дуелите во Париз и во Милано, и уште четири други натпревари, за добивка од 15.178 босански марки, или околу 8.000 евра.

Најјакото од се’ е што по парите им пошол со количка…


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.