ЗАТОА Е БРОЈ ЕДЕН! Нова моќна балада на Влатко Лозаноски, емотивна до последен стих (Видео)

Влатко Лозаноски ја објави својата најнова песна и видео запис, насловена “Majко”.

Се работи за нова балада на Лозано која изобилува со силни чувства и емоција.

Музиката и аранжманот се дело на Лазар Цветкоски, текстот на Магдалена Цветкоска – Ена, а за снимањето заслужни се од “LCV Production”.

Во продолжение уживајте во најновиот хит на Влатко Лозаноски. Веруваме дека ќе ви изнуди солзи…


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.