Заев вели во Амстердам сите се ХАЈ! Врзувајте се полетуваме од нашата земја… (Видео)

– Знаеш како е во Амстердам? Нема развод на бракови, сите се среќни, ХАЈ се… Викам, а некој работи?


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.