Дуплирај ја уплатата со 100% бонусот на Mozzart!

Спортските обложувалници Mozzart подготвија неодолива акција за своите играчи, а се однесува на онлајн обложувањето кое од неодамна започна да се приредува и кај нас. Од Mozzart одлучија да ги изненадат своите корисници со фантастичен 100% бонус до 10.000 денари!

Сите регистрирани и ново регистрирани корисници на www.mozzartbet.mk кои ќе извршат уплата на депозит имаат право на бонусот “100% бонус до 10.000 денари” кој може да се искористи само еднаш, односно само за првиот следен депозит, сметајќи од 26.05.2020.

Како до 100% бонус до 10.000 денари? 

  1. Регистрирај се на www.mozzartbet.mk
  2. Уплати средства на корисничка сметка
  3. Одиграј тикети во обложување во живо, чија вредност на уплатата учестува со 20% или Одиграј еден или повеќе класични спортски тикети со најмалку 4 натпревари со минимална поединечна квота по натпревар 1.35 чија вредност на уплатата учестува со 100%.
  4. Оствари право на 100% БОНУС – „Сврти“ го уплатениот депозит 4 пати и бонусот 100% се пренесува на твојата корисничка сметка.

На пример, ако извршите уплата на депозит од 1.000 денари, вие имате право на бонус до 1.000 денари. Бонусот ќе биде префрлен на вашата корисничка сметка доколку ги исполните условите, т.е. одиграте тикет или повеќе тикети со најмалку 4 натпревари со минимална поединечна квота 1.35 и вкупна вредност на уплата од 4.000 денари за класични тикети од спортско обложување или одиграте тикети во обложување Во живо со вкупна вредност на уплата од 20.000 денари.

За сите уплати на депозит над 10.000 денари, маскималниот можен бонус е 10.000 денари. Во ослободувањето на бонусот средствата, вредноста на уплатата за класичното спортско обложување учествува со 100%. За тикетите уплатени во обложување во живо, вредноста на уплатата учествува со 20%.

Обложувањето на mozzartbet.mk е лесно и едноставно, во само неколку чекори: Регистрација на налог на www.mozzartbet.mk и уплата на средства преку е-banking или директно на шалтер во банка/пошта. За обложување на сајтот на Mozzart Bet не е потребно играчите да поседуваат клуб картички или некои други посебни услови. Доволна е само регистрација на сајтот и играчите веднаш можат да ја започнат играта.

 Прочитајте повеќе за акцијата на овој линк.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.