Видео: “Туфегџиќ била пеjачка пред да стане пратеник?”

Урнебесно видео од пејачките способности на aктуелната пратеничка од редовите на СДСМ, Ивана Туфегџиќ.

Се работи за видео од периодот на така наречената “шарена револуција” кога Туфегџиќ сеуште не беше пратеник.

Еве како пеела таа во овој броен оркестар:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.