(Видео) На будалите не им пишува на чело дека се будали

На будалите не им пишува на чело дека се будали, ќе направат вакво нешто па ќе ги процениш…

Локација: Улица “Петта прилепска бригада”






Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.