ВИДЕО: Во срцето на ураганот: Авион навлезе во бурата која ја пустоши Америка

ewgfrwhgtejhryk

Иако ураганот Метју предизвикува големо внимание поради ужасните последици кои ги остави зад себе, има такви која својата доза на адреналинска инекција ја добиваат токму бркајќи ги ваквите бури. Така на Твитер се појави видео од еден копилот на авион кој бил во центарот на разбеснатиот ураган Метју.

Погледнете како изгледа…

 
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.