Teшко дека Македонија се гордее со ваков ГРАД ХЕРОЈ (ФОТО)

Се почеста слика по улиците во Прилеп….

Парк на улица “Петта Прилепска Бригада”, понеделник 14.05.2018


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.