Oбожава да се соблече: Жизел повеќе открива, отколку што покрива (ФОТО)

got-groceries-giselle-lynette

Жизел Линет, 21 – годишна Американка, родена е во Бостон, секојдневно на својот Инстаграм профил објавува провокативни фотографии со кои распалува мажите.

Атрактивната американка е голем фан на Њју Ингланд Патриотс и на најголемите ѕвезди на американскиот фудбал Том Брејди, во чиј дрес често позира.

https://www.instagram.com/p/BVD1Khvhlhy/

Нејзините следбеници на социјалните мрежи секојдневно уживаат во совршените облини кои ги поседува. И додека често градите се во прв план и го привлекуваат вниманието на машките очи, сепак нејзината задница е таа која остава најсилен впечаток.

87de1f37aad929d5ab65356c24d0d369

18094764_406769829703830_5818385860814438400_n

18094789_108453409716755_2941233169539530752_n

a21d0efa4af13187d5e9fae74aa6c529

Clef5sXVEAEJbtX

 

 
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.