MOTOCROSS PRILEP OPEN – ПОКАНА

5873-pokana-motocross-2015-960x600-1

На ден 22.11.2015 г. на MOTOCROSS Арената во Лагово, ќе се одржи уште една возбудлива трка. Општина Прилеп ве поканува да присуствувате на овој настан. Мотокрос Арената во Лагово ги исполнува сите предвидени услови за одржување на вакви настани и изобилува со неверојатена доза на адреналин.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.