Mицкоски ја шокиpaше целата нациja: “Oва е човекот кој вечерва требаше да ме yбиe” (Фото)

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ предмалку ја шокираше целата нација со последната објава на Фејсбук

– Ова е човекот кој требаше да ме убие вечерва. Барам итно да биде приведен од Спасовски и МВР! #НемаПовлекувањеЗаМакедонија, напиша Мицкоски на ФБ.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.