Koга не те почитуваат ниту твоите: Премиерот зборува, пратениците од власта ги нема (Фото)

Денеска седница за пратенички прашања во Собранието. Премиерот зборува, неговите ги нема…

Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.