Aко сеуште мислите дека “балерината” е најопасното нешто што сте го виделе, тогаш погледнете дали би сте се возеле на ова чудо (ВИДЕО)

Гиро Дроп е кула која се наоѓа во главниот град на Јужна Кореја и прави вистински излудувачки чуда.

Ако сеуште мислите дека “балерината” која ја шетаа низ Македонија е најстрашното нешто што сте го виделе, тогаш погледнете го ова видео:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.