Полначот од мобилниот го стави во кромид, а потоа ова се појави на екранот…(ВИДЕО)

screenshot_3-9

Мислевте дека вакво нешто не е можно- да се наполни мобилен телефон со помош на кромид ?

Се што ви е потребно е енергетски пијалок и кромид.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.