Човек во жесток дуел со богомолка: Ќе ве насмее до солзи (ВИДЕО)

Untitled

Ваква борба не се гледа секој ден.

И двете страни пружаа отпор до самиот крај, a борбата наликува на онаа кога ќе се степаат две тинејџерки.

Погледнете:

А.Г.

 
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.