(ФOTO) Наместо датум за преговори, Македонија доби утешна награда

Наместо датум за преговори со Европската унија, Македонија доби датум за гej парада, вакви графити се појавија низ главниот град на државата.

ФОТО: off.net.mk


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.