ФОТО: Џеј Ло ги покажа градите, но сите гледаа во нешто друго – “Жено, немаш 20 години”

untitleduykm67ij67ij67jrrr

Џенифер Лопез ги запали социјалните мрежи со фотка од своите гради, но наместо да гледаат во нив, фановите гледаа во нешто друго што им падна во очи.

Фановите открија дека Џенифер малку си поиграла со фотошоп на стомакот, но сепак некои делови ги промашила.

Тие и напишаа, не ти треба тоа, немаш веќе 20 години.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.