(Фото) Таа ги ykpaде сите погледи: Ќерката на Здравко Чолиќ уживаше во концертот, а сите се восхитуваа на нејзината убавина

Во белградска “Штарк арена” синоќа се одржа првиот од петте концерти на балканската музичка ѕвезда Здравко Чолиќ, чии фанови до последно место ја исполнија најголемата сала на Балканот.

Концертот започна со половина час закаснување, а легендарниот пејач беше дочекан со громогласен аплауз од публиката.

Покрај големиот број на колеги и фанови на неговата музика, на концертот присуствуваше и неговата ќерка Уна, која не ја криеше насмевката на лицето поради успехот на нејзиниот татко. 18-годишната Уна уживаше во концертот, а големо внимание привлече и со нејзиниот изглед.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.