(Фото+Видео) Им ја открија страшната тајна: На свадбата им подготвиле специјалитет на гостите, а потоа им кажале што всушност сервирале. Никој не можел да верува

Британскиот пар Кејли и Џо Тилстон поканиле 280 гости на свадбениот ручек, а на луксузната трпеза била оваа храна.

Морски плодови, печени свински ребра, но и цела низа вегетеријански, вегански и безглутенски специјалитети.

Дури откако завршил ручекот тие им откриле за каква храна се работи. Сите специјалитети биле подготвени од вишокот на намирници кои биле спремни да завршат во ѓубре.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.