(Урнебесно видео) “Музичарите вратени дома, автопатот Штип-Миладиновци ќе се отвара в година”

Урнебесно видео доаѓа од Штип, поточно од новиот автопат Штип-Миладиновци.

Група музичари се упатиле на отварањето на автопатот, но за нивната желба да засвират чочек ќе почекаат до година, така барем им рекоа работниците на видеото.

Се работи за пародија која сигурно ќе ве насмее.

Погледнете:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.