(Урнебесено видeо) Арачиновец се јавува во Т-Моbile oти нема стpyja

Едно старо, ама златно видео… Како да не било пред 10тина години, туку како вчера да се случило.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.