Трогателно до солзи: Путин посети тешко болно дете, а она што тој му го кажа ќе се зборува со месеци

Владимир Путин пред своето патување во Србија ја посети детската болница Морозов во Москва и во таа прилика посети болно дете, кое после кусиот разговор го бакна.

Детето пресреќно на својата мајка и рече: Ме бакна најважниот претседател!Мамо, тебе не, хаха!


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.