Тикет на денот – 09.12.2015

Tiket_09122015

Рома – Бате Борисов 1

Олимпијакос – Арсенал 2

Валенсија – Лион 1

Динамо Киев – Макаби Тел Авив 1

Динамо Загреб – Баерн Минген 2
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.