Тикет на денот – 08.12.2015

ПСВ – ЦСКА Москва 1

Севиља – Јувентус 1

Манчестер Сити – Менхенгладбах 1

Галатасарај – Астана 1


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.