Тикет на денот – 05.11.2015

Плзен – рапид виена 1

Динамо Минск – Виљареал 2

Гронинген – Либерец 1

Ајакс – Фенербахче 3+
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.